logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет

Вступна кампанія 2016 року

Вступнику

Графік роботи приймальної комісії та інформаційно-консультативного центру 

Понеділок --- п`ятниця – 9.00-17.00     Обідня перерва з 13.00-14.00

Субота -- 9.00-13.00                                        неділя - вихідний.

Одержати консультацію Ви можете за телефонами:

Інформаційно-консультативний центр Приймальної комісії                                               +38(044)531-48-88

Шановні вступники та їх батьки!

Подати електронні заяви  до ВНЗ України Ви можете на сайті     http://ez.osvitavsim.org.ua/

 

В період вступної кампанії (з 11 по 27  липня 2016 р.) на базі Київського національного торговельно-економічного університету буде працювати  ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПОДАЧІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ  (корпус Конгрес-центру, кімн. 106)

В центрі Вам гарантовано:

– надання роз’яснень та консультацій щодо особливостей вступної кампанії 2016 року (новий перелік спеціальностей, можлива кількість заяв, встановлення пріоритетності заяв при вступі на місця за державним замовленням тощо)

– забезпечення робочим місцем (комп’ютером) з доступом до мережі Інтернет для подання заяв в електронній формі до усіх ВНЗ, де вступник хотів би навчатися. Для цього необхідно:

  1. Ознайомитися з законодавчо-нормативними документами, зокрема:
  • Умовами прийому до ВНЗ України у 2016 році (зі змінами).
  • Правилами прийому до ВНЗ до яких подаються заяви.
  • Законом України «Про захист персональних даних».
  1. Визначити унікальний логін.
  2. Мати: діючу електронну пошту та скановану копію додатку до атестату на  e-mail.
  3. Визначити перелік навчальних закладів до яких бажаєте подати заяву: спеціальність, факультет, пріоритет заяв.

Тільки введення правильних та достовірних даних надають Вам можливість прийняти участь у конкурсному відборі та при успішному його проходженні бути рекомендованими до зарахування в обраний вищий навчальний заклад.

Завантажити НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО "Порядок РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ вступника та ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ на участь у конкурсному відборі до ВНЗ у 2016 році" можна за посиланням: НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО

Міністерство освіти і науки України оприлюднило Покрокову інструкція по роботі з системою щодо подачі документів на вступ до ВНЗ у 2016 році.

  Увага!  

Для того, щоб додати до електронної заяви право на першочергове зарахування та /або додаткові бали за особливі успіхи та за успішне закінчення підготовчих курсів на базі КНТЕУ необхідно подати до приймальної комісії  КНТЕУ (м. Київ, вул. Кото, 19,)  необхідні документи, що підтверджують це право у паперовому або електронному вигляді.

Для подачі документів в електронному вигляді необхідно:

1. Відсканувати документи відповідно до переліку.

2. Зберегти відскановані файли у форматі jpeg (розмір одного файлу не має перевищувати 1 Мb!).

3. Сканкопії документів надіслати до Приймальної комісії на електронну адресу  scan@knteu.kiev.ua, в темі листа вказати назву спеціальності за найвищім пріоритетом в КНТЕУ, у листі вказати прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, серію та номер атестата.

4. Через 1-2 доби перевірити, чи з’явилась відмітка про надання права першочерговості та додаткових балів за особливі успіхи у системі «Конкурс» (сайт vstup.info), в разі їх відсутності зателефонувати до Приймальної комісії (+38 (044) 531-48-88)

Зверніть увагу!

  • Для отримання балів за успішне закінчення підготовчих курсів на базі КНТЕУ необхідно надати копію свідоцтва Центру підготовки до ЗНО КНТЕУ в 2016 р. 
  • Для отримання балів за особливі успіхи необхідно завантажити копію диплому.

Графік роботи приймальної комісії та інформаційно-консультативного центру 

Понеділок --- п`ятниця – 9.00-17.00                       Обідня перерва з 13.00-14.00

Субота -- 9.00-13.00                                                                      неділя - вихідний.

Наша адреса: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19, корпус Конгрес Центру, кім. 106

(ст. метро “Лісова”).

Тел.: (044) 531-48-88 (Інформаційно-консультативний центр Приймальної комісії),

Тел.: (044) 531-48-50, 531-48-51 (Центр укладання договорів),
knteu@knteu.kiev.ua


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

На підготовку фахівців з вищою освітою за освітніми ступенями, освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями (спеціалізаціями) відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу, у тому числі у вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації, що є у структурі: Вінницькому торговельно-економічному інституті, Харківському торговельно-економічному інституті, Чернівецькому торговельно-економічному інституті, Торговельно-економічному коледжі (м. Київ), Ужгородському торговельно-економічному інституті, Одеському торовельно-економічному інституті, Харківському інституті фінансів, Бурштинському торговельно-економічному коледжі, Коломийському економіко правовому коледжі, Вінницькому торговельно-економічному коледжі, Одеському фінансово-економічному коледжі, Харківському торговельно-економічному коледжі, Хмельницькому торговельно-економічному коледжі, Ужгородському торговельно-економічному коледжі, Житомирському торговельно-економічному коледжі, Вищому комерційному училищі, Чернівецькому вищому комерційному училищі, Ужгородському вищому комерційному училищі.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою (див. Перелік  спеціальностей та спеціалізацій).

На навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра (див. Перелік  спеціальностей та спеціалізацій).

На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра або спеціаліста. Прийом на підготовку фахівців ступеня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

Університет приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

Університет приймає на перший курс заочної форми навчання зі скороченим терміном підготовки або другий курс денної форми навчання з нормативним терміном підготовки на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра за умови вступу на споріднену спеціальність  (див. Перелік спеціальностей та спеціалізацій).

Університет здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

04.07.2014
Svetik
408259
остання редакція 15.07.2016
Svetik