logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Дні науки в КНТЕУ: лекція-конференція "Методи аналітичної хімії для оцінки безпечності та якості сировини і матеріалів"

Загальна інформація

У рамках Фестивалю науки в КНТЕУ відбулася лекція-конференція "Методи аналітичної хімії для оцінки безпечності та якості сировини і матеріалів" для студентів ФТМ за участю активістів Наукового клубу "Start in Science" Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих вчених КНТЕУ.

Зі вступним словом про роль науки до студентів звернувся доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю,  к.х.н. Пасальський Богдан Кирилович.

Координатор Наукового клубу "Start in Science" Долід Олександр представив звіт про досягнення в науково-дослідній роботі студентів, участь активістів у міжнародних науково-практичних конференціях, студентському міжнародному форумі, проведенні івентів: майстер-класів, круглих столів, дискусій у 2017-2018 н.р.

У проведенні лекції-конференції взяли участь активісти Наукового клубу "Start in Science" студенти ФТМ: Дяченко Ліза, Зюзь Олеся, Зейдліць Тетяна, Бармін Богдан, Соловей Тетяна, Прядун Марія, Луценко Анастасія, Соловйова Тетяна, Кузьмич  Анастасія, Боровик Валерія, Рекал Дмитро, Волосян Кароліна, Каіка Єлизавета, Саранцева Олена, Кропивка Олександра, Любімцева Валерія.

Координатором цієї події виступила Прядун Марія.

Модератор подій наукового клубу старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Надія Юріївна запросила присутніх долучатися до участі в науково-дослідній роботі та діяльності клубу, зазначила про важливість вдосконалення знань, умінь, навичок, особистісних якостей учасників та актуальність піднесення престижу науки.

15.05.2018
42265
662
остання редакція 11.07.2018
42265