logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Вручення сертифікатів учасникам соціально-психологічного тренінгу "Таємниці успішних взаємовідносин"

Загальна інформація

У Центрі педагогічних та психологічних досліджень відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам соціально-психологічного тренінгу "Таємниці успішних взаємовідносин". 

Директор центру  Пасічнюк О. П. подякувала учасникам за проявлений інтерес, та підкреслила, що отриманні знання обов'язково стануть у нагоді тим, хто прагне щось змінити у своєму житті, зокрема налагодити взаємовідносини. Вона побажала успіхів учасникам та запросила до участі у наступних заходах. 

Учасники навчалися за авторською тренінговою програмою практичного психолога Центру Якименко Н. М.. Програма спрямована на розвиток soft-skills міжособистісної взаємодії та розрахована не лише на студентів, що навчаються за спеціальністю "Психологія", а і на всіх студентів. Програма тренінгу складається з 12 практичних занять, під час яких розкриваються таємниці та тонкощі, що допомагають знайти порозуміння та досягти успіху розвитку взаємовідносин.

Відносини це і є наше життя, і те, як ми усвідомлюємо себе, свої потреби, почуття, відчуття такту та поваги до іншого так і будуть будуватися наші відносини з іншими.

Вітаємо учасників з успішним завершенням і бажаємо успішних взаємовідносин!

24.04.2018
42265
562
остання редакція 11.07.2018
42265