logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Виїзне практичне заняття з дисципліни "Логістика" на ТОВ "Мері Кей (Україна) Лтд"

Загальна інформація

Кафедра торговельного підприємництва та логістики за сприянням та безпосередньою участю партнера – виконавчого директора Української асоціації прямих продажів Бедричук Надії Володимирівни організувала виїзне практичне заняття з дисципліни "Логістика" для студентів ІІІ курсу факультету торгівлі та маркетингу.

Здобувачі вищої освіти за спеціалізацією "Організація оптової та роздрібної торгівлі" та "Товарознавство та комерційна логістика18 квітня 2018 року відвідали складський об’єкт ТОВ  "Мері Кей (Україна) Лтд".

Оглядове заняття провів менеджер складу Сергій Золотар, який розповів про місію підприємства, його досягнення та стратегії розвитку. Протягом заняття здобувачі вищої освіти та викладачі ознайомилися із зонуванням складського об’єкта, специфікою логістичного процесу, зокрема, комплектування партій відправки за замовленням клієнтів, основними характеристиками обладнання для зберігання, переміщення та комплектування товарів.

Сергій Золотар надав усі необхідні пояснення студентам та викладачам, а також відповів на їхні запитання.

У проведенні заняття також брала участь Степанюк Інна, директор департаменту з операцій та регіонального розвитку, яка розповіла про особливості проектування складського об’єкта підприємства та шляхи удосконалення логістичних операцій на складі.

Дякуємо партнерам за співпрацю та активну участь в організації освітнього процесу!

18.04.2018
42265
667
остання редакція 11.07.2018
42265