logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Фінансовий директор компанії "Юг-Контракт" розповів скільки коштує бізнес

Загальна інформація

Олексій Геращенко - фінансовий директор компанії "Юг-Контракт", підприємець із багаторічним управлінським досвідом роботи у банківській сфері та в галузі управління фінансами підприємства, 18 квітня 2018 року провів відкриту лецію "Вартість бізнесу та фактори, що впливають на капіталізацію бізнесу" для студентів 3-го курсу ФЕМП, ФОАІС (спеціальності "Економіка підприємства", "Облік і аудит").

Лекція відбулася з ініціативи кафедри економіки та фінансів підприємства.

Студенти мали змогу ознайомитися з основами управління вартістю (Value-based management), підходами та методами оцінки вартості підприємства, зокрема, дохідного підходу для оцінювання вартості бізнесу. Було акцентовано увагу студентів на труднощах практичного застосування DСF – методу дисконтування майбутніх грошових потоків через невизначеність майбутніх економічних  вигод; факторах, які впливають на вартість.

Олексій Геращенко розповів про діяльність "Юг-Контракт" - одного з найбільших в Україні національних дистриб'юторів з мультипродуктовим портфелем, а також запросив студентів на стажування в компанії.

Зустріч викликала великий інтерес в аудиторії. Ми вдячні за цікаву презентацію та надану можливість для студентів проходити стажування в компанії та набувати практичного досвіду за фахом.

Співробітництво кафедри з автором популярного сучасного підручника "Економіка XXI", онлайн-курсів "Економіка для всіх", «Фінансовий менеджмент» та художнього роману "Лише секунда" планується продовжити. 

18.04.2018
42265
714
остання редакція 11.07.2018
42265