logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Відкрита лекція "Сучасні виклики і перспективи організації закупівельної логістики"

Загальна інформація

У рамках реалізації проекту "Майстерня професійного зростання" за сприянням Центру розвитку кар’єри 12 березня відбулася відкрита лекція стейкхолдерів університету "Сучасні виклики і перспективи організації закупівельної логістики".

Спікерами заходу виступали представники компанії "Юг-контракт": керівник служби аналітики Департаменту логістики Сморжевський Геннадій,  директор з персоналу Світлана Невечера, керівник відділу рекрутингу Козаченко Олена.

Від роботодавців студенти дізнались, що "Юг-Контракт" - це один з найбільших в Україні національних дистриб'юторів з мультіпродуктовим портфелем, у який входять більше 20 тисяч найменувань IT, цифрової, побутової техніки, мобільної телефонії, споживчої електроніки і посуду.

Про логістичні аспекти діяльності компанії-дистриб’ютора розповів Сморжевський Геннадій, він значно розширив уявлення студентів про напрями діяльності посередницької структури, прикладом чого є компанія "ЮГ-Контракт", яка стала  розробником і промоутером електроніки досить популярної торгової марки "Ergo".

Геннадій Валентинович представив аудиторії також цікаву інформацію про специфіку застосування різних видів транспорту в доставці вантажів, особливо електроніки з Китаю. Представництва і склади у всіх регіонах України дозволяють здійснювати швидку доставку замовлень незалежно від місця розташування торгових точок. Усі склади належать до А-категорії і обладнані власною WMS системою. Автоматизація процесів роботи з товаром і висококваліфікований персонал забезпечують видачу замовлення клієнта протягом 20 хвилин з моменту оформлення. Ефективна і сучасна логістична система є одним з конкурентних переваг "Юг-Контракту".

Також студенти мали нагоду дізнатись про тонкощі митного оформлення таких вантажів, вимоги до маркування та пакування.

Наприкінці відкритої лекції гості університету відповідали на запитання студентів, розповіли про можливості стажування і працевлаштування в компанії. Особливо активних студентів було відзначено подарунками.

12.03.2018
456287
212
остання редакція 13.03.2018
42265