logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Тренінги з викладацьким складом кафедри готельно-ресторанного бізнесу: "FIDELIO V8 – нове покоління систем управління готелем"

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет першим серед закладів вищої освіти України впроваджує у навчальний процес автоматизовану систему управління готелем "FIDELIO V8". Тому на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу 5-6 березня 2018 р. відбулися навчальні тренінги з викладацьким складом щодо застосування в навчальному процесі програмного забезпеченням "FIDELIO V8 – нове покоління систем управління готелем".

Отримані прикладні навички викладачі кафедри передаватимуть студентам, які навчаються за освітніми програмами "Готельний і ресторанний менеджмент", "Готельно-ресторанна справа", "Туристичний менеджмент", "Туризм".  

Студенти матимуть цілісне уявлення про готельний бізнес у режимі реального часу, набудуть професійних компетентностей вирішувати завдання від продажів, бронювання, прийому та розміщення гостей, організації івент-заходів, управління зв'язками з клієнтами до формування даних для управлінського контролю за діяльністю підприємства.

Упровадження інноваційних комп’ютерних технологій у навчальний процес підготовки майбутніх фахівців гарантує високу конкурентноздатність у професійному середовищі!

06.03.2018
42265
1055
остання редакція 11.07.2018
42265