logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Підписано меморандум про співпрацю компанії BGS Solutions із кафедрою кібернетики та системного аналізу

Загальна інформація

Висока якість наданих послуг – це те, що характеризує обидві сторони ділової зустрічі, яка відбулась 26 лютого 2018 р. між викладачами та студентами кафедри кібернетики та системного аналізу і директором компанії BGS Solutions Михайлом Гузем.

BGS Solutions з 2005 р. допомагає українським і міжнародним підприємствам автоматизувати свої внутрішні господарські процеси на платформі "1С: Підприємство". Впроваджуючи сучасні інформаційні технології управління, компанія створює умови для стабільної і ефективної роботи все більшої кількості своїх клієнтів.

Михайло Гузь розвінчав міф про заборону програмного продукту "1С" і його конфігурацій в українському бізнесі, розповів про особливості функціонування BGS Solutions і висловив зацікавленість у майбутніх професіоналах, яких готує кафедра кібернетики та системного аналізу. Протягом зустрічі викладачі та студенти кафедри цікавились партнерськими зв’язками компанії, внутрішніми функціями, компетентностями і функціональними обов’язками працівників підприємства BGS Solutions як орієнтирами для формування власних практичних навичок і вмінь. Наприкінці зустрічі сторони домовились про найближчі перспективи співпраці, зокрема, працевлаштування випускників кафедри, проходження виробничої та переддипломної практики, проведення спільних науково-практичних заходів.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про партнерство у розробці освітніх програм для спеціальностей  "Економіка" (спеціалізація "Економічна кібернетика") та "Системний аналіз", а також у сфері наукового та організаційного співробітництва між кафедрою кібернетики та системного аналізу і компанією BGS Solutions.

26.02.2018
42265
986
остання редакція 28.02.2018
42265