logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Презентація стипендіальних програм Посольства Франції в Україні та бізнес-школи "EDHEC"

Загальна інформація

Координатор Campus France Україна (Національна агенція зі студентської мобільності), представник відділу університетських і наукових зв’язків Посольства Франції в Україні Ольга Хворостянко та Дар’я Лещенко - представник міжнародного відділу бізнес-школи "EDHEC" (м. Лілль, Франція) 27 лютого 2018 р. відвідали Київський національний торговельно-економічний університет та презентували міжнародну стипендіальну програму.

Бізнес-школа "EDHEC" є одним із провідних вищих навчальних закладів Європи, який пропонує студентам широке коло магістерських програм англійською мовою з фінансів і економіки, бізнес-адміністрування, маркетингу та комунікацій, права та ін. За рейтингом Financial Times у 2017 р. посіла І місце з підготовки магістрів у сфері фінансів. Бізнес-школа представлена 5 кампусами (Лілль, Ніцца, Париж, Лондон, Сінгапур).

Ольга Хворостянко презентувала студентам КНТЕУ особливості системи вищої освіти Франції та стипендіальні програми Посольства Франції в Україні.

Дар’я Лещенко представила англомовні магістерські програми навчання, які пропонує бізнес-школа "EDHEC". У рамках візиту відбулася також зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т.П. 

27.02.2018
42265
1351
остання редакція 05.03.2018
Vega