logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Міжнародний кулінарний фестиваль BestCookFest-2018 Kemalpasa – Izmir

Загальна інформація

Егейська професійна асоціація шеф-кухарів (Ege Profesyonel Ascilar Dernegi EPAD) та Муніципалітет міста Кемальпаша у партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом та Українським кулінарним союзом здійснює підготовку до проведення міжнародного кулінарного фестивалю BestCookFest-2018 Kemalpasa, який відбудеться 20-23 квітня у м. Кемальпаша (Туреччина) у Виставковому центрі Кемальпаша (Kemalpaşa Festival Area).

У фестивалі передбачено участь представників більше 30 країн світу, зокрема з України, Великої Британії, Греції, Сполучених Штатів Америки, Ісландії, Республіки Кореї, Індії, Пакистану, Узбекистану, Туніса, Сербії, Румунії, Палестини, Македонії, Кіпру, Польщі, Бразилії, Ізраїлю, Хорватії, Словаччини, Туреччини та ін. До суддівської колегії запрошені професійні члени журі, акредитовані Всесвітньо Асоціацією об’єднань шеф-кухарів.

Фінансову підтримку фестивалю здійснює уряд Туреччини за активної участі Муніципалітету Кемальпаша. У програмі фестивалю передбачено не тільки проведення більше 40 різних видів змагань з кулінарного і кондитерського мистецтва, але і проведення ряду мистецьких заходів – виступи фольклорних, хореографічних груп, виставка художніх витворів мистецтва, презентація локальних продуктів промислового виробництва та домашніх господарств тощо.

З правилами участі у конкурсних змаганнях фестивалю Ви можете ознайомитись на сайті ucu.com.ua.

23.02.2018
456287
1296
остання редакція 03.04.2018
42265