logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Семінар, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору та Революції Гідності

Загальна інформація

З ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся семінар "Джеймс Мейс. Свічка у вікні", присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору та Революції Гідності.

Із вступним словом під час заходу 19 лютого 2018 року від проректора з наукової роботи звернувся голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ю. Баранюк, який наголосив на важливості знання історії України, розкрив основні етапи творчості Джеймса Мейса.

Голова ради студентського самоврядування факультету обліку, аудиту та інформаційних систем М. Антоневич акцентувала увагу присутніх на значенні творчості Джеймса Мейса для України та зазначила, що в нашій пам’яті він закарбується, як борець за правду та справедливість, як американець з неймовірно великим почуттям любові та поваги до української землі.

В. Лопуга, студент факультету обліку, аудиту та інформаційних системи, зазначив, що "Джеймс Мейс "Свічка у вікні" дає зрозуміти, що нічого не забуто, ми пам’ятаємо і цінуємо кожного, хто віддав своє життя, здоров’я чи всього себе за Україну, ми пам’ятаємо тих людей, які ще за життя горіли, мов свічка, одним прагненням – боротись за Батьківщину, наші ідеали, нашу суверенність та самостійність, які творили, збагачуючи вітчизняну культурну спадщину, які зміцнювали наш, і без того, незламний дух!".

Наприкінці засідання студентка факультету обліку, аудиту та інформаційних систем В. Купіна прочитала власний вірш "Є в кожного своя мета!", який присвячений четвертій річниці Революції Гідності.

У роботі круглого столу брали участь студенти та аспіранти.

19.02.2018
456287
1391
остання редакція 22.02.2018
Vega