logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Про інноваційні практики у сфері викладання та навчання англійської мови розповів міжнародний експерт Джей Джей Уілсон

Загальна інформація

За ініціативою кафедри іноземної філології та перекладу і згідно з завданнями окресленими в Договорі про міжнародне співробітництво з представництвом освітньої компанії Pearson в Україні та міжнародним освітнім центром Dinternal Education 12 лютого 2018 року відбувся захід, на якому викладачі, студенти КНТЕУ та інших провідних університетів міста Києва, Дніпра, Ніжина, Умані, Полтави, Львова, Одеси, Дрогобича, Ужгорода мали унікальну можливість обмінятися досвідом поширення та успішного запровадження інноваційних практик у сфері викладання та навчання англійської мови.

 До участі у заході було запрошено письменника, міжнародного експерта, автора навчально-методичного комплексу Speakout (запроваджено і практично застосовується викладачами кафедри з вересня 2017 р.) Джей Джей Уілсона, який викладав англійську мову у Єгипті, Колумбії, Англії, Італії та США та тренував викладачів у 30 країнах світу. Сьогодні експерт працює в університеті Уестерн Нью Мексико (Western New Mexico University).

У рамках семінару було оголошено конкурс письмових робіт для студентів спеціальностей "Філологія", "Журналістика" та всіх охочих.

З умовами участі в конкурсі можна ознайомитись за посиланням.

13.02.2018
42265
1395
остання редакція 19.02.2018
41100