logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти ФРГТБ влаштували новорічне свято в дитячому будинку "Любисток"

Загальна інформація

З ініціативи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 23 грудня студенти відвідали дитячий будинок "Любисток", щоб привітати дітей з Новим роком та Різдвом Христовим.

Підготовка до зустрічі з маленькими янголятами та збір подарунків були виснажливими, але приємними.  Студенти КНТЕУ мали змогу подарувати діткам усмішку, іграшки, солодкі подарунки, канцелярські товари, книжки, одяг та побутову хімію.

Кожен, вирушаючи в поїздку, відчував певну відповідальність, адже до "Любистку" студенти КНТЕУ завітали вперше.

Дітки настільки привітно їх зустріли, що всі одразу почувалися давніми друзями. В одній кімнаті дівчата допомагали малюкам робити новорічні прикраси, адже вони дуже хотіли створити неймовірний святковий декор, а в іншій - дітлахи розповідали, чому вони так люблять Новий рік.

На завершення зустрічі студенти влаштували казкову виставу з Дідом Морозом та Снігуронькою, які виконували бажання дітей та вручили подарунки.

Розлучатися з маленькими янголятами було неймовірно важко, адже найкращий новорічний подарунок - посмішка, сміх та щасливі очі. Ми всі кажемо ДЯКУЄМО дітям за те, що їхня щирість нагадує про справжні цінності життя.

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим й бажаємо бути щасливими, насолоджуватися кожною миттю та пам’ятати, що є хтось, хто потребує вашої допомоги!

Сподіваємося, що в майбутньому на дітей чекає краща доля, безліч посмішок та позитивний настрій!

23.12.2017
42265
700
остання редакція 07.02.2018
456287