logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Права людини крізь призму особистого страхування

Загальна інформація

У межах проведення Всеукраїнського тижня права за сприянням кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права 6 грудня 2017 року було проведено відкриту лекцію на тему «Права людини крізь призму особистого страхування».  Лектор – к.ю.н., директор з продажу ТДВ "СК «Альфа-Гарант», засновник  юридичної компанії ТОВ «Фінанс-сервіс» Ільченко Антон Вікторович. На лекції були присутні студенти спеціальності «Право» факультету міжнародної торгівлі та права.

У межах лекції Антон Вікторович звернув увагу студентів на особливості особистого страхування, на ті пункти договорів страхування, які на практиці можуть стати підставою для відмови у страховій виплаті чи викликати неоднозначне тлумачення, що також може обернутися підставою для отримання меншої суми страхової виплати. Лектор навів багато прикладів, коли і як страховики можуть скористатися необізнаністю страхувальників на етапі укладення та дії договору страхування.

Студенти виявили інтерес до медичного страхування в контексті реалізації прав громадян України на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Разом із лектором вони спробували розібратися, як це право буде реалізовано в межах нещодавно запропонованої медичної реформи. 

06.12.2017
42265
567
остання редакція 07.02.2018
456287