logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція представника Адміністрації Президента України Чеховича С.Б. на тему "Конституційні гарантії прав людини в Україні"

Загальна інформація

У межах заходу до Всеукраїнського тижня права в КНТЕУ за сприянням кафедри загальноправових дисциплін відбулася відкрита лекція к.ю.н., доц., заслуженого юриста України, завідувача відділом правового супроводження конституційного процесу головного управління департаменту з питань конституційної реформи головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України Чеховича Сергія Болеславовича на тему "Конституційні гарантії прав людини в Україні".

На лекції були присутні студенти 1-4 курсів спеціальності "Право" (спеціалізація "Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності") факультету міжнародної торгівлі та права, викладачі кафедри та завідувач кафедри загальноправових дисциплін, проф. Крегул Ю.І., а також заступник декана, к.ю.н. Банк Р.О.

Сергій Болеславович у своїй лекції детально розповів про права і свободи людини і громадянина в Конституції України та гарантії їх реалізації. Крім того, лектор приділив значну увагу механізму звернення громадян України до Європейського суду з прав людини.

Пан Чехович відповів на численні запитання студентів та викладачів, у тому числі ті, що стосуються порушення прав і свобод громадян України на окупованих територіях.

05.12.2017
42265
945
остання редакція 07.02.2018
456287