logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Випускник КНТЕУ розповів про північноамериканську модель менеджменту

Загальна інформація

У межах вивчення дисципліни "Міжнародний менеджмент" відбулась лекція менеджера зовнішньоекономічної діяльності ТОВ "Леал-Гласс", випускника кафедри міжнародних економічних відносин Кравчука Леоніда Артемовича на тему "Північноамериканська модель менеджменту та особливості міжнародних комунікацій".

Зустріч відбулася 29 листопада для студентів спеціалізацій з англійською мовою викладання "Міжнародна економіка" та "Менеджмент ЗЕД" ОС "Магістр".

Лектор поділився власним досвідом проведення переговорів та співпраці з північноамериканськими та європейськими компаніями, зокрема найбільшими зарубіжними постачальниками ТОВ «Леал-Гласс» - американською компанією PPG Industries та європейською Fenzi Group SpA, наголосивши на відмінностях американського та європейського стилів керівництва.

Також доповідач розповів про особливості міжнародних ділових комунікацій, що викликало надзвичайну зацікавленість у слухачів. Студенти активно ставили запитання лектору щодо подолання бар’єрів сприйняття міжнародних комунікацій та побудови ефективних довгострокових взаємовідносин із іноземними партнерами.

29.11.2017
42265
745
остання редакція 07.02.2018
456287