logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Сертифіковане навчання для викладачів у Центрі бізнес-тренінгу

Загальна інформація

У період з вересня по листопад  для викладачів Центру бізнес-тренінгу було організовано сертифіковані курси з освоєння програмного продукту «1С Підприємство. Версія 8.3». Робоча група мала можливість пройти навчання у два етапи: 1С:Бухгалтерія та 1С:Управління торговим підприємством.

Завершився лише перший етап адаптації програмного продукту в Центрі шляхом організації навчання робочої групи викладачів. Наступним кроком стане налаштування бази з урахуванням специфіки роботи віртуального роздрібного торговельного підприємства — товариства з обмеженою відповідальністю «Гермес», яке є об’єктом практичної підготовки студентів у рамках дисципліни «Моделювання фінансово-господарської діяльності підприємства», а згодом й реалізація головного завдання, яке ставить перед собою Центр бізнес-тренінгу, - сертифіковане навчання всіх викладачів, залучених до роботи в Центрі.

Організатори впевнені, що вивчення найпоширенішого програмного продукту серед українських підприємств викладачами Центру відкриє нові можливості для якісної організації практичної підготовки студентів.

Бажаємо успішної здачі контрольного тесту викладачам робочої групи та дякуємо за наполегливість і бажання до самовдосконалення!

28.11.2017
42265
737
остання редакція 07.02.2018
456287