logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Представники КНТЕУ на всеукраїнських конкурсах сомельє і кавістів

Загальна інформація

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу з викладачами кафедри технології і організації ресторанного господарства доцентами Вітряк О.П. і Ткаченко Л.В. відвідали фінали IІ Всеукраїнського конкурсу кавістів і XV Всеукраїнського конкурсу сомельє, які відбулися в конференц-залі готелю "ALFAVITO" 26 листопада 2017 року.

Студент КНТЕУ 1 курсу магістратури спеціалізації "Готельна і ресторанна справа" Костянтин Щербаков брав участь у відбірковому турі конкурсу сомельє "Український сомельє – 2017" та показав високий рівень підготовки, хоча й не пройшов до складу учасників фіналу конкурсу.

Організатори конкурсів Наталія та Миколай Благополучні, засновники Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє та власники першої в Україні школи сомельє "Майстер-клас", підготували цікаві професійні завдання для конкурсантів, які повинні були показати високий рівень знань з питань виробництва вина, характеристик сортів винограду та різних видів вин, технології сирів, сигар, вміння застосувати принципи еногастрономічних поєднань вина зі стравами.

Фіналістами конкурсів "Кращий кавіст України – 2017" та "Український сомельє – 2017" стали Павло Мухін та Анна Потоцька.

Бажаємо успіху нашим студентам у наступних конкурсах!

26.11.2017
42265
642
остання редакція 07.02.2018
456287