logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Відбулася VII Всеукраїнська конференція завідувачів кафедр маркетингу, реклами та суміжних спеціальностей

Загальна інформація

У рамках 3-го Українського рекламного форуму 23 листопада 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась 7-а Всеукраїнська конференція завідувачів кафедр маркетингу, реклами та суміжних спеціальностей.

У залі засідань вченої ради КНТЕУ впродовж декількох годин плідно працювали колеги з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Сум та Чернівців.

Всього в конференції взяли участь 27 представників освітянської сфери та практики маркетингу, у т.ч. 19 завідувачів кафедр маркетингу та їх заступники.

Із доповіддю на конференції виступила генеральний директор Української асоціації маркетингу І.В. Лилик. Тема її виступу: «Професійні стандарти маркетологів та їх взаємозв’язок з освітніми стандартами». Понад 20 учасників конференції взяли участь у дискусії.

Ще однією проблемою, що обговорювалася, був розгляд проекту освітніх стандартів спеціальності «маркетинг» освітнього рівня «магістр». Протягом плідної дискусії було висловлено чимало побажань, які будуть враховані в експертному висновку Української асоціації маркетингу.

Конференція ухвалила резолюцію за питаннями, що обговорювалися. Захід пройшов в конструктивній доброзичливій атмосфері. Колеги мали можливість обмінятися інформацією про проекти, що ними реалізовувалися, та добре поспілкуватися.

Було прийнято рішення про доцільність проведення наступної 8-ї Всеукраїнської конференції завідувачів кафедр маркетингу, реклами та суміжних спеціальностей восени 2018 року.

Модератором конференції виступив завідувач кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ, голова Спілки рекламістів України професор Є.В. Ромат.

23.11.2017
info
762
остання редакція 07.02.2018
456287