logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День відкритих дверей у КНТЕУ

Загальна інформація

Традиційно в останню суботу листопада Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для майбутніх вступників, їх батьків та гостей.

Знову переповнена актова зала зорієнтованих на КНТЕУ вступників-2018, які скористалися можливістю не лише ознайомитись з університетом, поспілкуватись з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, членами Приймальної комісії та студентами, а й на власні очі побачити університет, до якого мріють вступати.

Презентувала університет голова ради студентського самоврядування Понкратова Даря, яка була модератором і передала атмосферу доброзичливості, толерантності, поваги в рідній Альма-матер.

Факультети, освітні ступені, спеціальності (спеціалізації) яскраво і лаконічно презентували:

  • декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Харченко Олександр Анатолійович;
  • декан факультету торгівлі та маркетингу, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Осика Віктор Анатолійович
  • декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Канєва Тетяна Володимирівна;
  • факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, доктор економічних наук, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Ведмідь Надія Іванівна;
  • заступник декана факультету економіки, менеджменту та психології, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Камінський Сергій Іванович
  • завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права факультету міжнародної торгівлі та права, доктор юридичних наук, професор Гуржій Тарас Олександрович.

З особливостями навчання студентів КНТЕУ за кордоном та перспективою їх участі у програмах подвійного дипломування з провідними європейськими ВНЗ ознайомила присутніх директор Центру європейської освіти, кандидат економічних наук, доцент Дупляк Тетяна Петрівна.

Особливості вступної кампанії 2018 року відповідно до затверджених Міністерством освіти і науки України Умов прийому презентувала відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та митної справи Глушкова Тетяна Геннадіївна, зазначивши, що навчання в КНТЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Вступники, які потребували допомоги у визначенні майбутньої професії з врахуванням особистісних здібностей, пройшли комплексне і профорієнтаційне тестування з використанням комп’ютерної програми «Профі».

Змістовними, цікавими для гостей були екскурсії по університету, спеціалізованих лабораторіях, технічно оснащених аудиторіях, бібліотеці, гуртожитках, спортивних манежах, стадіону, території кампусу.

Зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до родини найкращого закладу вищої освіти - Київського національного торговельно-економічного університету!!!

Чекаємо на Вступі-2018!!!

25.11.2017
info
1740
остання редакція 07.02.2018
456287