logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Оглядова екскурсія студентів ФМТП до Вищого господарського суду України

Загальна інформація

Під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Пальчука П.М. та к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Гончаренко О.М. відбулася оглядова екскурсія до Вищого господарського суду України для студентів 7 та 8 груп першого курсу спеціальності «Право» факультету міжнародної торгівлі та права.

Під час екскурсії студенти відвідали музей історії господарських судів України, конференц-зал, зали судових засідань, бібліотеку. У музеї історії господарських судів України студенти ознайомилися з матеріалами, які розповідають про історичні етапи становлення господарського (арбітражного) судочинства, оглянули персональні стенди, виставкові вітрини, які вміщують фотографії, біографічні дані, архівні документи, оригінали і копії державних та відомчих нагород працівників та суддів господарських судів.

Студенти ознайомилися з копіями архівних документів, які відображають діяльність господарських (арбітражних) судів, починаючи з 1942 року.

Під час екскурсії представники надали корисну інформацію щодо професійної та наукової діяльності суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів, про благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, видавничу діяльність, про участь суддів та працівників апаратів господарських судів в АТО. Також оглянули видання з питань господарського права та господарського судочинства, вітрини відомчих нагород та відзнак, подарунків. Було відвідано зали судових засідань та інші підрозділи Вищого господарського суду України, зал узагальнення законодавства та бібліотеку тощо.

23.11.2017
433884
566
остання редакція 07.02.2018
456287