logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Міжнародний форум "Іnnovation Market": новинки у сфері авторських прав на наукові та науково-практичні видання

Загальна інформація

Міжнародний форум "Іnnovation Market" - це зустріч новаторів, винахідників провідних інноваційних технологій, авторів стартап-проектів з представниками підприємств - потенційних споживачів, зацікавлених у технологічному оновленні виробничих процесів, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності.

Представники кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права відвідали міжнародний форум "Іnnovation Market" - китайсько-українську наукову виставку технологій та інновацій, що проходила в Міжнародному виставковому центрі.

У рамках форуму Міністерство освіти і науки України виступило співорганізатором семінару для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів з питань інтелектуальної власності.

Провідні фахівці департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України поділилися досвідом з питань, присвячених практичним аспектам набуття та захисту авторських прав на наукові та науково-практичні видання (монографії, підручники, методичні посібники, програми) у діяльності ВНЗ.

Міжнародний форум "Іnnovation Market" об’єднав у єдиному просторі можливості й потреби науки та виробництва в Україні.

22.11.2017
42265
594
остання редакція 07.02.2018
456287