logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Сучасна модель гостинності від співзасновника клубу рестораторів і готельєрів "Hoteliero" Віталія Федорченка

Загальна інформація

На факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відбулася відкрита лекція Віталія Федорченка, колишнього генерального директора готелей "Ореанда" та "Вілла Єлєна" (м. Ялта), засновника всесвітнього інтернет-проекту "Welcomer" та співзасновника клубу рестораторів і готельєрів "Hoteliero" на тему "Креативна гостинність".

Лекцію, присвячену формуванню нової ідеології гостинності, відвідали студенти 3 та 4 курсів, що здобувають вищу освіту за спеціальностями "Туризм", "Готельно-ресторанна справа"  і "Менеджмент".

Лектор побудував свій виступ у форматі діалогу, приділив неабияку увагу формуванню особистого бренду у сфері гостинності, пошуку свого "аватара" - цільової аудиторії, зупинився на типових помилках, що виникають у процесі обслуговування гостей.

Посилаючись на свій професійний і особистий досвід, пан Федорченко вивів формулу бізнес-успіху, закликав до побудови амбітних планів, пообіцяв допомогу в їх реалізації.

Студенти уважно і зацікавлено слухали лектора, ставили питання. Характер подання матеріалу дуже імпонував студентам, адже був побудований у неформальному стилі з наведенням прикладів із практичної діяльності.

Слухачі оплесками подякували пану Федорченку за унікальну й цікаву інформацію. 

 

22.11.2017
42265
664
остання редакція 07.02.2018
456287