logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Про сучасні особливості правового регулювання природоресурсного та екологічного оподаткування розповів к.ю.н. Риженко Олександр

Загальна інформація

На виконання п. 77 наказу №2561 від 07.09.2017р. в.о. ректора КНТЕУ «Про введення у дію рішення Вченої ради КНТЕУ про затвердження плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на ІІ півріччя 2017 р.» 20 листопада 2017 року кафедрою загальноправових дисциплін факультету міжнародної торгівлі та права організовано зустріч студентів 4 курсу, у межах вивчення дисципліни "Екологічне право", з лауреатом Диплому за 2 місце (у складі колективу авторів) у конкурсі імені Святого Володимира за краще науково-правниче видання в Україні у 2017 році, заснованого Євразійською асоціацією правничих шкіл та правників, громадським діячем, науковцем, адвокатом, кандидатом юридичних наук Риженком Олександром Сергійовичем, який прочитав лекцію на тему «Сучасні особливості правового регулювання природоресурсного та екологічного оподаткування».

Присутні студенти та викладачі кафедри збагатили свої знання значною кількістю цікавої інформації щодо побудови та функціонування сучасної системи оподаткування суб’єктів природокористування та забруднення довкілля, а також ознайомились з особливостями контрольно-перевірочної роботи підрозділів Державної фіскальної служби України.

20.11.2017
433884
658
остання редакція 07.02.2018
456287