logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Зустріч з головою правління Citіbank в Україні Стівеном Фішером

Загальна інформація

До КНТЕУ з відкритою лекцією завітав Стівен Фішер - голова правління Citibank в Україні.  20 листопада 2017 року викладачі та студенти мали унікальну можливість дізнатися про досвід та секрети досягнень від спеціаліста високого рівня, адже тема зустрічі: "Ключ до успіху. Моя історія успіху".

Лекція пана Фішера проходила в інтерактивному режимі. Насамперед представник бізнесу поділився своєю історією успіху, розповівши, що мріяв стати банкіром з дитинства. Для цього він багато вчився і працював у різних країнах, набуваючи досвіду, адже мобільність –  це невід’ємна  складова успішного бізнесу.   

Також лектор зазначив, що для успіху необхідно мати пристрасть до того, що ти робиш та постійно розвиватись. Учасники заходу також дізнались про важливе значення інформаційних технологій у розвитку банківського сектору та необхідність адаптації всіх сфер бізнесу до прогресу.

Під час жвавого діалогу, який, до речі, як і лекція відбувався англійською мовою, керівник банку відповів на питання студентів, розповівши про те, які мобільні пропозиції використовуються і для яких типів клієнтів, як Citibank реагує на нестабільну економічну ситуацію в Україні. Він детально зупинився на можливостях працевлаштування випускників у компанії.

Цікава та інформативна лекція пана Фішера залишила надзвичайно позитивні враження у викладачів та студентів, які мають надію на нові зустрічі з представниками бізнесу.

Лекція відбулася в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» за сприянням Центру розвитку кар’єри.

20.11.2017
42265
897
остання редакція 07.02.2018
456287