logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Пройшов І етап ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Загальна інформація

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 року №168 «Про затвердження Положення про міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» 17 листопада 2017 року викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права провели І етап ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У заході взяли участь 53 студенти. Учасникам для написання робіт були запропоновані тестові завдання з метою перевірки правописної грамотності і творчі – для визначення рівня сформованості вмінь влучно і чітко висловлювати думки, переконливо аргументувати.

Наразі конкурсна комісія працює над перевіркою робіт і визначенням переможців. Студенти, що переможуть у першому етапі, будуть рекомендовані для участі в ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті  ім. Бориса Грінченка.

17.11.2017
433884
1119
остання редакція 07.02.2018
456287