logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція доцента Вроцлавського економічного університету Кочар Іоанни: "Малий та середній бізнес у Польщі"

Загальна інформація

На факультеті міжнародної торгівлі та права в межах роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Сервісна економіка в умовах глобальної конкуренції: правовий та інституційний виміри» відбулася відкрита лекція доктора філософії з економіки, доцента Вроцлавського економічного університету Кочар Іоанни. Тема лекції - «Малий та середній бізнес у Польщі».

І. Кочар провідний науковець, яка має низку публікацій у співпраці з українським вченими та досліджує питання фінансових послуг, оподаткування бізнесу, аудиторської діяльності тощо.

Доповідач розповіла про особливості ведення бізнесу в Польщі, його державне регулювання, оподаткування, систему бухгалтерського обліку, класифікацію малих підприємств, фінансові послуги та правове забезпечення підприємництва. З усіх питань лектор проводила порівняння з українськими механізмами ведення бізнесу. Жваву дискусію викликав порівняльний аналіз працевлаштування в Польщі та Україні.

Співпраця науковців у сфері бізнесу, економіки та права – це один із важливих способів партнерських відносин України і Польщі. 

16.11.2017
42265
506
остання редакція 07.02.2018
456287