logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Кластерна модель розвитку туризму в Україні

Загальна інформація

На кафедрі туризму та рекреації факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ відбулась відкрита лекція Андрія Миколайовича Стефановича, директора департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства аграрної політики та продовольства України, на тему "Кластерна модель розвитку туризму в Україні".

Лекція була присвячена формуванню мережі туристичних кластерів у Херсонській, Одеській, Львівській, Полтавській, Київській областях та проведена для студентів 3 курсу, що здобувають вищу освіту за спеціальностями «Туризм» і «Менеджмент». На лекції також були присутні викладачі кафедри туризму та рекреації.

Андрій Миколайович детально проаналізував стан попиту на послуги агротуризму в Україні, зупинився на чинниках його розвитку, підкреслив важливість поєднання лідерських і підприємницьких якостей для започаткування кластерів.

Окрема частина лекції була присвячена огляду сфер застосування вмінь і навичок студентів ФРГТБ під час написання проектів розвитку кластерів на території Київської області.

Студенти уважно та зацікавлено слухали лектора, ставили питання. Характер подання матеріалу дуже імпонував студентам, адже був побудований у неформальному стилі з наведенням прикладів із практичної діяльності.

Слухачі оплесками подякували Андрію Миколайовичу за унікальну і цікаву інформацію, сфокусовану в лекції. Завідувач кафедри туризму та рекреації Ткаченко Т.І. висловила подяку та побажання на подальше співробітництво.

16.11.2017
42265
586
остання редакція 07.02.2018
456287