logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Workshop із представниками Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством і патентно-правової фірми "Пахаренко і партнери"

Загальна інформація

У межах роботи Міжнародної науково-практичної конференції "Сервісна економіка в умовах глобальної конкуренції: правовий та інституційний виміри" за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права відбувся workshop із представниками Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Це – знані правозахисники, провідні фахівці в юридичній галузі, професіонали з великої літери. Для студентів і викладачів були представлені проекти, присвячені захисту права інтелектуальної власності в Україні та світі.

Голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ІСС Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів Українського альянсу з питань боротьби з підробками та піратством Вероніка Березанська презентувала просвітницьку акцію, присвячену актуальним питанням реалізації та захисту прав інтелектуальної власності.

Керівник юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», адвокат Анна Прохорова розповіла про проект «Захист прав на торговельну марку: український case study».

Усі учасники мали можливість не тільки збагатити свої знання і поспілкуватися з провідними юристами-практиками, а й долучитися до соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».

16.11.2017
42265
717
остання редакція 07.02.2018
456287