logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція Павла Шеремети "Співвідповідальність задля прориву"

Загальна інформація

Про сучасний стан економічного розвитку України 14 листопада 2017 року студентам ФМТП розповів Павло Шеремета - міністр економічного розвитку та торгівлі України 2014 року, колишній керівник Школи управління Українського католицького університету, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), засновник майстерні стратегій "PRORYV", досвідчений менеджер-економіст.

Павло Шеремета розповів про успішне ведення бізнесу в Україні, досягти якого в сучасних умовах можна лише, дотримуючись таких принципів:

  • бажання прориву;
  • постійне та безперервне навчання;
  • наполеглива щоденна праця.

Доповідач окреслив основні проблеми зменшення обсягів іноземних інвестицій в Україні, серед яких виокремив:

  • корупцію;
  • відсутність гарантій;
  • стан війни в Україні.

Після завершення доповіді студенти та викладачі КНТЕУ мали змогу поставити питання шановному гостю. Відтак, слухачі мали можливість подискутувати з провідним економістом країни, висловити свою думку щодо гострих питань сьогодення та поміркувати над новими ідеями.

У рамках лекції Максимом Нарбутом було презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA». Студенти та викладачі дізнались про можливості та переваги участі в програмі, строки подання заявок, етапи відбору стипендіатів.

Декан ФМТП Катерина Ладиченко наголосила, що всю необхідну інформацію про цю стипендіальну програму можна знайти в рубриці «Оголошення» на сайті КНТЕУ й усі охочі можуть з нею детально ознайомитися. 

14.11.2017
42265
875
остання редакція 07.02.2018
456287