logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Економіст Федеральної торговельної комісії США Джон К. Хілке розповів про реформування вітчизняного ринку електричної енергії

Загальна інформація

За сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики й підтримкою Антимонопольного комітету України відбулася відкрита лекція доктора економіки, економіста Федеральної торговельної комісії США Джона К. Хілке, присвячена викликам конкуренції в процесі реформування вітчизняного ринку електричної енергії.

Студентів 1-3 курсів ФЕМП та ФМТП спеціальностей "Управління у сфері економічної конкуренції" і "Публічне управління та адміністрування" лектор ознайомив з:

  • механізмом ціноутворення на ринку електричної енергії;
  • бар'єрами входження на цей ринок;
  • наслідками діяльності локальних природних монополій, що концентрують у своїх руках як виробництво, так і транспортування електроенергії.

На практичному досвіді діяльності Федеральної торговельної комісії США Джон К. Хілк висвітлив основні напрями адвокатування конкуренції на ринку електричної енергії та можливості використання цього досвіду в Україні.

Лекція була цікава і корисна, не тільки студентам, а й присутнім викладачам та аспірантам кафедри економічної теорії та конкурентної політики.

14.11.2017
433884
451
остання редакція 07.02.2018
456287