logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День захисника України в КНТЕУ: перевірка сили та ерудиції

Загальна інформація

12 жовтня 2017 року в КНТЕУ відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисника України. Кожен студент та співробітник мав можливість пройти інструктаж зі стройової підготовки, топографії, різновидів зброї.

На урочистий захід завітав декан факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України, полковник запасу – Марценківський Вадим Тадеушевич, який привітав усіх присутніх з таким важливим днем, провів показову стройову підготовку для студентів та дав поради молодим захисникам.  

До заходу долучились не лише студенти, а й співробітники університету, а саме: проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал С.Л., декан ФФБС Канєва Т.В., заступник декана ФФБС Антонюк О.А., декан ФОАІС Харченко О.А., заступник декана ФЕМП Рак Ю.А., заступник декана ФТМ Комаха В.О. та інші.

Учасники демонстрували свою фізичну підготовку та ерудицію. Усі охочі брали участь у квесті, де відповідали на запитання вікторини, віджимались, розгадували умовні позначки на карті, а також практикували навички надання першої медичної допомоги.

Одним з лідерів на локації віджимання став співробітник відділу охорони та безпеки КНТЕУ Белозеров Микола, який продемонстрував кращий результат за 60 секунд, він віджався 65 разів!

Від кожного факультету було представлено по команді хлопців, які змагались за почесні призові місця у квесті, що розподілились таким чином:

І місце – ФТМ, ФРГТБ

ІІ місце – ФЕМП, ФМТП

ІІІ місце – ФОАІС, ФФБС

Вітаємо переможців та бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я, мужності та сили у подвигах і вчинках кожного дня! 

Зі святом вас, Захисники України!

12.10.2017
42265
1226
остання редакція 07.02.2018
456287