logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Європейські дні торгівлі : «Реформи законодавства в умовах євроінтеграції»

Загальна інформація

11 жовтня 2017 року кафедра міжнародного приватного, комерційного та цивільного права факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ провела круглий стіл на тему «Реформи законодавства в умовах євроінтеграції». Круглий стіл був присвячений узагальненню наслідків проведених реформ законодавства в умовах євроінтеграції, висвітленню позитивних та негативних аспектів проведення реформ законодавства в умовах євроінтеграції, систематизації вітчизняного та зарубіжного досвіду в подоланні економіко-правових суперечностей розвитку галузей економіки, що були реформовані.

Загальне керівництво в організації проведення круглого столу здійснювалось завідувачем кафедри Бакалінською О.О. та доцентом кафедри Нескородженою Л.Л.

У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри та студенти Національної академії внутрішніх справ, Академії адвокатури України, ФМТП, ФРГТБ, ФЕМП, ФФБС КНТЕУ.

Під час проведення круглого столу учасниками були представлені наукові доповіді, присвячені його тематиці. Зокрема, у доповідях були розкриті актуальні проблеми прийняття останніх змін до процесуального законодавства, проведення освітніх реформ, реформи щодо досягнення умов спрощення ведення бізнесу в Україні тощо. Усі учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні наукових доповідей.

За результатами круглого столу студенти були нагороджені грамотами: Коваленко Ж.А - як кращий доповідач; Гузь В.О. - як кращий учасник в обговоренні наукових доповідей; Бабаджаян Г.Б. – за кращу презентацію наукової доповіді. Усі інші студенти отримали подяки за активну участь у роботі круглого столу.

11.10.2017
adv
612
остання редакція 07.02.2018
456287