logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Квіти, що виростають на очах: майстер-клас від Валентини Дерев`яго

Загальна інформація

10 жовтня 2017 року в КНТЕУ в рамках заходів «Rest.Art.Kitchen.School» відбувся майстер-клас Валентини Дерев`яго «Про що розмовляють квіти?».

Валентина Дерев`яго – майстер із виготовлення квітів із мастики, призер міжнародних кулінарних олімпіад, бренд-шеф мережі ресторанів «Континент Кард». Просто на наших очах із мастики, харчових барвників та гнучкого дроту відбувалося чарівне перетворення на живі квіти. Весняний букет ніжних конвалій, кремово-жовта троянда з тендітними пелюстками – вся ця краса зачаровувала неймовірною схожістю з живими квітами та викликала справжнє відчуття дива. Те, що робила Валентина, здавалося таким простим і водночас нереальним. Один-два рухи – і ось уже перед нами буквально із нічого виростає жива квітка.

Майстер-клас справжнього митця викликав велике захоплення в усіх присутніх. Дехто вже давно сам займається виготовленням квітів із мастики. А хтось після такого цікавого майстер-класу, можливо, вперше почав мріяти про створення власного букету. В усякому разі, такий захід став корисним та цікавим для всіх учасників. А ми бажаємо Валентині Дерев`яго та всім квітковим творцям успіхів та натхнення.

10.10.2017
redactor
1263
остання редакція 07.02.2018
456287