logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Природне, стійке, нейтральне: склотара від Vetropack

Загальна інформація

9 жовтня 2017 року в межах вивчення дисципліни «Операційний менеджмент» відбулася екскурсія студентів ІV курсу спеціальності «Менеджмент» (спільно із викладачем доц. Білявською Ю.В.) до ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод». Підприємство розташоване в Київській області, смт. Гостомель та є одним із провідних виробників склотари в Україні. Нині підприємство є найважливішим постачальником скляного упакування для вітчизняних виробників продуктів харчування та напоїв.

Під час проведення оглядової екскурсії працівник-екскурсовод розповів про історію виникнення підприємства, шляхи його успіху та розвитку. Крім того, студенти отримали чудову нагоду ознайомитися з етапами виробництва скляної тари, особливостями технологічного процесу, проектуванням виробничих потужностей, диспетчеризацією та організацією логістичних процесів на підприємстві.

Студенти висловлюють подяку керівництву університету, адміністративно-господарському підрозділу та викладачу кафедри менеджменту Білявській Ю.В. за надану можливість ознайомитися з особливостями технологічних процесів одного з провідних виробничих підприємств України та здобути практичний досвід.

09.10.2017
42265
666
остання редакція 07.02.2018
456287