logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція голови Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Галасюка Віктора Валерійовича

Загальна інформація

"Україна: від занепаду - до процвітання!". Під таким гаслом пройшла зустріч у рамках Європейських днів торгівлі президента Української асоціації римського клубу, народного депутата України (Радикальна партія), голови Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва, к.е.н. Віктора Валерійовича Галасюка зі студентами КНТЕУ.

Студенти спеціальностей «Міжнародна економіка», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент ЗЕД» були ознайомлені із сучасним баченням стратегії економічного розвитку України в умовах глобальних викликів.

Лектором були запропоновані такі напрямки дискусії:

  • національна стратегія розвитку та її вектори;
  • інституціональна компонента національної стратегії розвитку;
  • міжнародний досвід економічного зростання та можливості його імплементації в Україні;
  • інвестиційний потенціал сучасної України: чинники сприяння та гальмування.

Зустріч викликала щиру зацікавленість у студентської аудиторії, зокрема лектору були поставлені запитання щодо перспектив виходу України на міжнародні ринки криптовалюти; інституціонального забезпечення розвитку малого та середнього бізнесу як драйвера економічного зростання; механізмів переорієнтації міжнародної спеціалізації України з сировинного на високотехнологічне виробництво та зовнішню торгівлю.

Завідувач кафедри МЕВ проф. Мельник Т.М. підтвердила готовність освітянської науки до співпраці із парламентським корпусом у частині обґрунтування та експертної оцінки законопроектів, які стосуються модернізації стратегії економічного розвитку України в контексті глобальної конкуренції. 

09.10.2017
42265
957
остання редакція 07.02.2018
456287