logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Вітання ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі з Днем юриста

Загальна інформація

Шановні викладачі, студенти, співробітники, юристи!

Від щирого серця вітаю вас з Днем юриста - професійним святом всіх тих, хто відстоює в своїй роботі ідеали законності, справедливості та правопорядку!

Професія юриста завжди вважалася однією з найпочесніших і разом з тим найбільш відповідальною. Юрист, як і лікар, у своїй професійній діяльності повинен керуватися принципом "не нашкодь", адже часто саме від роботи юристів залежить порядок у державі і доля людей. У сучасному світі саме юристи покликані вести боротьбу за законність, непорушність принципів правової держави і закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону і людини. Так важливо виховати на цих принципах молодь, майбутніх фахівців!

День юриста - це свято для тих, хто  забезпечує розвиток   держави, свято представників юридичної науки і практики, яким відведено провідне місце у формуванні правової свідомості співвітчизників, свято тих, чий обов’язок -  непохитно стояти на стороні закону, вірою і правдою служити людям.

Бажаю міцного здоров'я, мирного неба над головою, сімейного тепла, впевненості у щасливому майбутньому нашої Батьківщини!

З повагою, ректор
Анатолій Мазаракі

08.10.2017
adv
853
остання редакція 07.02.2018
456287