logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День гостинності для студентів і викладачів ХТЕІ КНТЕУ

Загальна інформація

6 жовтня 2017 року на День гостинності КНТЕУ завітали 30 студентів Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ та їх викладачі - доценти кафедри туристичного бізнесу Яковчук Олександр Володимирович, Паньків Марія Михайлівна, завідувач лабораторії кафедри туристичного бізнесу Вольфсон-Гаршина Наталя Володимирівна.

У рамках проведеного заходу з делегацією зустрілися завідувач кафедри туризму та рекреації професор Ткаченко Т.І. та доцент Мірзодаєва Т.В.

Студенти ознайомилися з можливостями отримання якісної фахової вищої освіти в КНТЕУ, дізналися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у КНТЕУ, правилами прийому, умовами та вартістю навчання. Для них проведено цікаву й пізнавальну екскурсію територією університету. Професор Ткаченко Т.І. розповіла про історію і сучасність ФРГТБ. Студенти були приємно вражені унікальним сучасним обладнанням спеціалізованих кабінетів, оснащених прикладними комп’ютерними програмами для туристичного бізнесу, науковими та навчальними фондами бібліотеки, закладами харчування.

Зустріч пройшла в атмосфері взаємної зацікавленості та підвищеного інтересу до змісту навчального процесу на освітньому ступені «бакалавр» та, особливо, освітньому ступені «магістр», наукової роботи студентів та співпраці викладачів. 

06.10.2017
42265
823
остання редакція 07.02.2018
456287