logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Візит в.о. начальника Київської міської митниці ДФС України до КНТЕУ

Загальна інформація

4 жовтня 2017 року університет відвідали в.о. начальника Київської міської митниці (КММ) Державної фіскальної служби України Тупальський Сергій Васильович та головний редактор журналу «Митний брокер» Трусов Сергій Іванович.

Під час візиту гості зустрілися з ректором університету, професором, академіком Анатолієм Антоновичем Мазаракі. Обговорювали питання подальшого розвитку та поглиблення співробітництва університету з КММ, проходження практики студентами, стажування викладачами, виконання спільних наукових досліджень та ін. Також відбувся обмін думками та баченням щодо створення музею митної справи м. Києва при КММ. За результатами зустрічі домовилися про підписання договору про співробітництво між КНТЕУ, КММ та журналом “Митний брокер”.

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, лабораторіями кафедри товарознавства та митної справи і кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, відвідали музей КНТЕУ.

Співпраця КНТЕУ з органами доходів і зборів з питань державної митної справи триває майже 25 років. Свій початок вона бере з 1993 року – часу першого набору студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» та триває нині.

У 1994 році було укладено перший договір про співробітництво між КНТЕУ та Державним митним комітетом України. У 1999 році відбувся перший випуск спеціалістів. З того часу в КНТЕУ було підготовлено понад 1000 спеціалістів та 850 магістрів за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі» та спеціалізацією «Митна справа». У 2015 році договір підписано з Державною фіскальною службою України.

04.10.2017
redactor
1249
остання редакція 07.02.2018
456287