logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студент КНТЕУ взяв участь у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді у складі національної збірної з футболу

Загальна інформація

На адресу університету надійшов лист-подяка від Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) щодо участі студента КНТЕУ у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді у складі студентської збірної України з футболу.

З офіційних джерел ВФАС стало відомо, що Гліб Бухал, який підсилив склад чемпіона Вищої ліги ФАСК СК «Меркурій-КНТЕУ», брав участь в універсіаді на позиції центрального захисника національної студентської збірної України.

 «Цього літа я вступив на магістратуру до Київського національного торговельно-економічного університету. Можна сказати, що і у футбольному плані здійснив трансфер. СК «Меркурій-КНТЕУ» ставить перед собою лише максимальні завдання в чемпіонаті та Кубку ФАСК. Хочеться їм у цьому допомогти. Тим більше, що в мене ще немає медалі за перемогу в чемпіонаті Києва серед студентів. Думаю, чемпіонат буде цікавим! Нехай усім щастить!» - поділився Гліб.

ХХІХ Всесвiтня лiтня унiверсiада проходила в перiод з 19.08.2017 по З0.08.2017 року в м. Тайбей, Тайвань. За пiдсумками змагань наша команда потрапила до 1/4 фiналу, посiвши VII місце в загальному залiку серед 16-ти найсильнiших команд cвіту.

Пишаємося нашими студентами та бажаємо нових перемог у кар'єрі, досягнень у житті на благо університету та України.

КНТЕУ завжди відкритий до спiвпраці та популяризує й розвиває футбол та інші види спорту в студентському середовищi.

02.10.2017
42265
1020
остання редакція 07.02.2018
456287