logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Відкриття ІМВА – міжнародної програми подвійного диплому

Загальна інформація

В Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ розпочали навчання студенти за новою міжнародною програмою подвійного диплому, спільною з Університетом ім. Г. Марконі (Рим, Італія) «International Master’s in Business Administration» (ІМВА).

Програма ІМВА спрямована на менеджерів, які планують зробити наступний важливий крок у кар’єрному зростанні, приділяючи особливу увагу розвитку глобальної кар'єри на стратегічному рівні прийняття рішень на основі теорії сучасного міжнародного бізнесу і практики управління.

Мета програми: підготовка висококваліфікованих фахівців, керівників вищої ланки, спроможних до моделювання ринкової ситуації та розробки стратегії виходу на зовнішній ринок, прийняття і реалізації управлінських рішень у сфері міжнародного менеджменту, пов’язаних із плануванням, організацією, реалізацією міжнародних комерційних операцій, формування стратегій міжнародного розвитку компаній.

Навчання за програмою дасть можливість студентам отримати диплом магістра з бізнес-адміністрування державного зразка КНТЕУ та диплом International Master’s in Business Administration Університету імені Гульєльмо Марконі (USGM).

02.10.2017
42265
824
остання редакція 07.02.2018
456287