logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Директор компанії "BNS GROUP UKRAINE" розповіла як стати лідером у рітейлі

Загальна інформація

29 вересня 2017 року відбулася відкрита лекція Віти Войнілович, директора компанії "BNS GROUP UKRAINE" (мережі Michael Kors Ukraine,  Calvin Klein Jeans & Underwear, Topshop/Topman,  Coach,  Lagerfeld Acc and Wmn), фахівця в галузі розвитку мережевих магазинів, вирішення питань, пов'язаних з реєстрацією, відкриттям й управлінням, функціонуванням компанії, а також формуванням дилерської  мережі.

Лекція на тему "Розвиток лідерства в рітейлі"  була присвячена розгляду теорії та практики керівництва і лідерства, специфіки прояву лідерства в роздрібній торгівлі. Було визначено, якими якостями повинен володіти керівник, щоб його поважали підлеглі, чим відрізняється лідер від ефективного менеджера, наведено приклади лідерських якостей відомих іноземних бізнесменів, розглянуто особливості застосування рекомендацій щодо розвитку лідерства А. Айвi у сфері торгівлі.

Тема лекції викликала інтерес і жваву дискусію серед студентів.

На зустрічі також були присутні викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики В.М. Торопков, Гарбарук І.М., О.П. Бегларашвілі, М.Ю. Бондарчук, А.І. Зіміна, О.О. Кавун, які взяли активну участь у спілкуванні з гостею.

Щиро дякуємо Віті Войнілович за цікаву інформацію та корисні практичнi поради! Чекаємо на нові зустрічі!

29.09.2017
redactor
762
остання редакція 07.02.2018
456287