logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Екскурсія в один із кращих готелів Києва

Загальна інформація

Наприкінці минулого тижня студенти 1 курсу 13 групи разом з наставником – доцентом кафедри технології і організації ресторанного господарства Литвиненко Тамарою Євгенівною відвідали Fairmont Grand Hotel Kyiv 5*, що розташований на Подолі.

Цей готель належить до канадської міжнародної мережі готелів Fairmont Hotels&Resorts. Був побудований навесні 2012 року і входить у п’ятірку найкращих готелів м. Києва.

Співробітники відділу маркетингу влаштували студентам, поділеним на підгрупи, екскурсію по поверхах і службах готелю, розповівши історію готелю й ознайомивши студентів з блоком питань, які їм необхідно вивчити і теоретично, і практично, аби бути конкурентними на ринку праці в готельно-ресторанному бізнесі. Студенти оглянули "Королівський", "Президентський", "люкс"-номери, VIP-зону, а також авторські апартаменти, побачили процес клінінгу, відчули і побачили професійне відношення до мешканців готелю з боку обслуговуючого персоналу. Студентів ознайомили з процесами підготовки бенкетної зали до презентації і фуршету у форматі «шведського столу» для учасників ділової зустрічі бізнесменів з Узбекистану, підготовки зали ресторану Vogue-café для бенкету з нагоди святкування Рош Ашана (іудейського Нового року). Студенти побачили славнозвісний великий купол-стелю, спроектований київським майстром Володимиром Нероденко в стилі ар-нуво, побували в лобі-кафе "Sweet Book Pastry&Library", де можна замовити смачну каву з десертом та почитати книгу.

Студенти 1 курсу 13 групи й наставник групи Литвиненко Т.Є. подякували керівництву Fairmont Grand Hotel Kyiv 5* за надану можливість ознайомити студентів з діяльністю п’ятизіркового готелю і проведення змістовної екскурсії.

22.09.2017
redactor
710
остання редакція 07.02.2018
456287