logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ вразили організаторів конкурсу стартапів Всеукраїнського фестивалю інновацій

Загальна інформація

27 – 29 вересня 2017 року в Науковій бібліотеці Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов Всеукраїнський фестиваль інновацій. Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, науковий парк «Київський національний університет імені Тараса Шевченка», міжнародний форум «InnovationMarket» та компанія «ClarivateAnalytics».

Захід популяризував розробки вітчизняних учених та інноваторів, що сприяло залученню інвесторів до фінансування впровадження новітніх технологій.

У межах заходу було проведено:

  • конкурс стартапів, склад журі якого було сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
  • презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів.

У фестивалі брала участь команда розробників Київського національного торговельно-економічного університету, яка увійшла до складу фіналістів (усього 8 проектів). Викладач кафедри інформаційних технологій у міжнародній торгівлі  Селіванова А.В., студенти 2 курсу ОС «магістр» спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Ігор Тищенко, Богдан Кікоть, Богдан Дудка представили проект «Голографічна вітрина Holobox».

Проект викликав значну зацікавленість з боку відвідувачів та інвесторів та може широко застосовуватись у виставковій, торговельній та освітній діяльності.

Бажаємо успіхів нашим розробникам, подальших звершень і нових ідей!

29.09.2017
redactor
887
остання редакція 07.02.2018
456287