logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до «Райффайзен Банк Аваль»

Загальна інформація

20 вересня 2017 року здійснилася мрія студентів-першокурсників факультету фінансів та банківської справи: для них відбулася екскурсія до Центрального офісу банку «Райффайзен Банк Аваль». Екскурсію провела менеджер з персоналу Ірина Горбань.

На початку зустрічі студентам провели нову презентацію банку, що стосувалася переважно соціальної відповідальності Райффайзен Банку Аваль, його участі у благодійних акціях, кар’єрі в банку та розвитку колективу. Майбутні банкіри стали першими студентами, для яких провели нову презентацію.

Після презентації та її обговорення, студентів провели за лаштунки банку: перші два поверхи – фронт-офіси, де обслуговують фізичних та юридичних осіб і розташовані каси. На останніх трьох поверхах розміщені бек-офіси, туди доступ для пересічних відвідувачів закритий.

Студенти отримали приємні враження від екскурсії, цікавились питаннями працевлаштування, навчання та стажування в банку. У результаті зустрічі було домовлено про проходження виробничої та переддипломної практики студентами ФФБС на базі Райффайзен Банку Аваль.

Кафедра банківської справи висловлює щиру подяку працівникам Центрального офісу «Райффайзен Банк Аваль» та особисто менеджеру з персоналу Ірині Горбань за дуже привітне та відповідальне ставлення колективу до проведення екскурсії. 

Куратор групи – доцент кафедри банківської справи Людмила Жураховська, супроводжувала групу аспірантка Лідія Анісімова.

20.09.2017
adv
812
остання редакція 07.02.2018
456287