logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Розширюємо горизонти практичного досвіду

Загальна інформація

20 вересня 2017 року в рамках святкування дня HR-менеджера відбулася зустріч студентів 3-го курсу спеціалізації «Менеджмент персоналу» із власницею бренду Vasara.Clothes&Design Тетяною Задорожнюк (випускницею КНТЕУ 2013 року) та фахівцем зі стажем понад 10 років у сфері логістики Вікторією Мафардже.

Тема лекції-бесіди була присвячена проблематиці майбутнього працевлаштування студентів, факторам та перешкодам їх кар’єрного зростання, особливостям формування відносин «власник – працедавець – найманий працівник», переліку ключових компетенцій члена команди dream team і власне dream enterpreniuer на прикладі реальних ситуацій, невидуманих історій і здобутого досвіду.

У форматі зустрічі «питання-відповіді» студенти мали змогу поставити найбільш актуальні питання молодим фахівцям, взяти участь у жвавій дискусії, отримати корисні поради щодо їх майбутнього професійного розвитку та спектру знань, що повинні здобуватися як у вищому навчальному закладі, так і в процесі побудови ефективних соціальних комунікацій.

На зустрічі також були присутні викладачі кафедри менеджменту Миколайчук І.П., Волобуєв М.І. та П’ятницька Г.Т., які взяли активну участь у спілкування зі студентами та практиками.

Щиро дякуємо гостям кафедри Тетяні Задорожнюк та Вікторії Мафардже за цікаву практичну інформацію та сподіваємося на наступні зустрічі!

20.09.2017
42265
880
остання редакція 07.02.2018
456287