logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Участь у святкуванні 25-річчя діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду

Загальна інформація

14 вересня 2017 року викладачі кафедри міжнародного приватного комерційного та цивільного права О. Бакалінська, О. Гончаренко, Л. Микитенко, П. Пальчук, К. Пільков та студенти спеціалізації «Комерційне право» та «Цивільне право і процес» ФМТП узяли участь в урочистих заходах, присвячених 25-річчю діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

Студенти кафедри міжнародних економічних відносин: Кобиляцька Владлена, Павлик Карина, Дарабаш Діана, Ліщенко Софія, Циб Каріна, Сенченко Анастасія (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»), Самсоненко Анна, Ткаченко Даніїл, Улюмі Енджила, Петренко Яна та Остапець Назар (спеціальність «Міжнародна економіка») - також взяли  участь в організації урочистих заходів у Торгово-промисловій палаті України як волонтери.

Цей захід став чудовою нагодою для арбітрів МКАС, фахівців, науковців та практикуючих юристів з різних країн обмінятися досвідом, познайомитися з українською моделлю арбітражу, українським процесуальним законодавством та організацією арбітражного процесу в МКАС, а для студентів – поглибити свої професійні навички та знання.

Також у рамках цих заходів у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулися ІV Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка на тему «Міжнародний арбітраж: виклики сучасності».

На читаннях були обговорені питання сучасних вимог до арбітражу, ролі арбітра в арбітражному процесі, арбітражної угоди та заміни сторони в зобов'язанні.

14.09.2017
42265
856
остання редакція 07.02.2018
456287