logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Перший міжнародний конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху

Загальна інформація

22-23 червня 2017 року на базі Торгово-промислової палати України в м. Києві буде проведено Перший міжнародний конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь в роботі Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху даному заході, який пройде в Торгово-промисловій палаті України (реєстрація на сайті  www.ucci.org.ua).

Прийнята Кабінетом міністрів Стратегія з підвищення рівня безпеки дорожнього руху передбачає розроблення Плану заходів та Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 р. Основним напрямом реалізації Стратегії у частині державного управління у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху є запровадження наукових та науково-дослідних досліджень у сфері безпеки дорожнього руху з метою оцінки ефективності заходів, спрямованих на підвищення безпеки, комфорту та культури дорожнього руху. У зв’язку з цим виникає необхідність розрахунку масштабів втрат від дорожньо-транспортних пригод й обґрунтування превентивних заходів на національному та регіональному рівнях.

Для вирішення цих питань 26 квітня 2016 року Київський національний торговельно-економічний університет і Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Мінсоцполітики і НАН України спільно з Бюро соціальних і політичних розробок провели Всеукраїнський круглий стіл «Соціально-економічні наслідки втрат від дорожньо-транспортних пригод», де під час дискусії учасники обговорили основні виклики та проблеми з розвитку та втілення єдиних критеріїв оцінки рівня ризиків від ДТП на підставі комплексної оцінки втрат. За ініціативою ректорату КНТЕУ в розвиток цієї проблематики сформована міжкафедральна робоча група.

22.06.2017
redactor
650
остання редакція 16.06.2017
adv