logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Представники КНТЕУ на Першому Національному кар’єрному форумі

Загальна інформація

06 червня 2017 року доцент кафедри менеджменту Бєляєва Н.С. брала участь у Першому Національному кар’єрному форумі у м. Києві, організатором якого були Державна служба зайнятості України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Форум відбувся за участю Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка, в.о. голови Державної служби зайнятості України Валерія Ярошенка, першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, заступника Міністра освіти і науки України Романа Глеби, заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, а також представників найбільших компаній-роботодавців.

На форумі вперше піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для країн ЄС, США, Канади, Сінгапуру тощо.

Під час форуму було презентовано Національну онлайн платформу з профорієнтації та побудови кар’єри -

інноваційна технологія, яка розробляється Державною службою зайнятості України і в майбутньому стане основою реформи розвитку людського капіталу.

Розглянуті питання та презентації є вкрай цікавими для кафедри менеджменту, оскільки пов’язані як з управлінням, так і з розвитком людських ресурсів, соціального ліфту, профорієнтації та профнавчання, що розглядається як у дисциплінах кафедри менеджменту, так і з точки зору соціальної роботи кафедри.

Таким чином, кафедра менеджменту радо буде втілювати отримані знання та досвід у навчальний процес студентів.

06.06.2017
42265
571
остання редакція 29.09.2017
redactor