logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Успішне залучення фахівців-практиків: сертифікати за результатами заліків

Загальна інформація

У другому семестрі 2016-2017 навчального року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем відбувся цикл лекційних та практичних занять із дисципліни «Електронний документообіг» для студентів 2 курсу 3, 4, 8 та 9 академічних груп, спеціальності «Облік і аудит», спеціалізації «Облік і аудит в підприємництві»  за участю представників групи компаній «Інтелект-Сервіс» – розробника одного з кращих українських програмних продуктів системи електронного документообігу «M.E. Doc».

Для проведення занять залучені провідні фахівці компанії «Інтелект-Сервіс»: Марина Данильченко, Артем Кім, Сергій Кондратюк та Дмитро Деньгуб. Вони професійно, креативно і змістовно у відведений для навчальної програми час ознайомили студентів із системою «M.E. Doc», провели майстер-класи щодо практичної роботи в програмі.

Студенти уважно і зацікавлено підійшли до вивчення системи електронного документообігу «M.E. Doc», а також з перших вуст змогли отримати відповіді на всі запитання щодо роботи з програмою.

Заняття проводились у рамках діючої Угоди про співробітництво між групою компаній «Інтелект-Сервіс» та КНТЕУ.

За підсумками заліку з дисципліни «Електронний документообіг», а також з урахуванням оцінювання фахівцями-практиками  результатів роботи студентів у системі електронного документообігу «M.E. Doc», 63 студенти урочисто отримали сертифікати, що підтверджують результати їх успішного навчання.

08.06.2017
42265
1003
остання редакція 29.09.2017
redactor